KURUMSAL

Ofsefa Çay, 2011 yılında kurulmuştur. TSE standartlarında; 96 mt uzunluğunda soldurma ünitesi, 7 adet yaş çay kıvırma makinesi, 2 adet yaş çay eleği, 24 mt uzunluğunda fermantasyon ünitesi, 2 adet 50 tonluk çay kurutma fırını ve tasniften oluşan makine parkuru ile günlük 90 ton yaş çay işlemektedir. Paketleme ve depolama konularında da teknolojik gelişmeleri takip edip gelişmeye devam etmektedir.

Kaliteyi bir bütün olarak değerlendiren Ofsefa markası, an itibariyle 12 farklı ürünle damak tadınıza uygun kaliteli çay üretmek için çalışmaktadır. Siz değerli tüketicilerimiz için kalitesini her daim yüksek tutma bilincindedir.

Sürmene’de kurulu olan fabrikası, Of’ta bulunan satış reyonu ve Çay Reyonu Online Satış internet sitesiyle ürün satışlarına devam etmektedir.

0
+
Mutlu Üretici
0
+ ton
Günlük Kapasite
0
+
Yıllık Tecrübe

Kalite Politikamız

Sizlere ulaştırmaktan keyif aldığımız ürünlerimizde beklentilerinizi yerine getirirken, memnuniyetinizi en üst seviyede tutmak ve kalitemizi yükseltmeyi hedef alarak, sürekli iyileştirme yaklaşımında olmak için çalışıyoruz. Marka bilinirliğimizin daha da artması adına çalışmalar yaparken ürünlerimizdeki beklentiyi de korumak istiyoruz.

Müşteri Yorumları

 Sormak istediğiniz bir şey var mı ?

Tüm iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.